• Spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta

• W dniu 18.03.2022r. zajęcia dla uczniów naszej szkoły przeprowadziła pani Sylwia Wałachowska - Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta. W sposób rzeczowy przedstawiła podstawowe zagadnienia z zakresu prawa konsumenckiego, rękojmi i gwarancji oraz umów zawieranych przez telefon lub Internet, na co zwracać uwagę podczas zakupów, jakie obowiązki mają sprzedawcy. Pani rzecznik praw konsumenta przedstawiła  przykłady spraw oraz odpowiadała na pytania uczniów. Bardzo serdecznie dziękujemy za wzbogacenie naszej wiedzy o naszych prawach i obowiązkach konsumenckich.

• Gminne Zawody w Piłkę Siatkową Chłopców.

• W piątek 4 marca 2022 r. odbyły się Gminne Zawody w Piłkę Siatkową Chłopców. Gospodarzem rozgrywek była szkoła w Tarczynie. Zawody rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny. Nasi chłopcy walczyli dzielnie. Szczególnie interesujący i trzymający w napięciu był mecz z ZS Tarczyn wygrany w stosunku 2:1. W decydujących momentach nie zabrakło koncentracji, a przede wszystkim determinacji. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i wywalczyła awans do dalszych rozgrywek.

Gratulujemy naszej drużynie zdobycia drugiego miejsca i trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie rozgrywek, które będą miały miejsce w Piasecznie.

• XIV edycja targów Expo Sweet

• Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. Wiodące trendy to weganizm oraz warzywna rewolucja, która wdziera się do słodkiego, cukierniczego świata (np. sorbety z marchwi). Uczniowie z klasy  2Tża i 2 k mieli przyjemność uczestniczyć w tegorocznej edycji trwającej od 27 lutego do 3 marca. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów.