• Pracownie technologiczne

• W pracowniach technologicznych odbywają się zajęcia z przedmiotu technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Zajęcia te realizowane są w grupach liczących do 18 osób. Podczas wykonywania ćwiczeń praktycznych uczniowie do pracowni mogą wejść tylko w stroju ochronnym. Ponadto zobowiązani są do przestrzegania przepisów bhp.
            Pracownie technologiczne  wyposażone są w stanowiska robocze ze stali nierdzewnej oraz  trzony kuchenne z płytą ceramiczno-szklaną.
            Uczniowie na zajęciach mają do dyspozycji wagę elektroniczną, naświetlacz UV do jaj, zmywarkę do naczyń oraz szafę chłodniczą. Posiadamy także nowoczesny sprzęt gastronomiczny ułatwiający pracę podczas zajęć, zgodny z systemem bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCP, który wdrożono w naszej szkole.
            Wyposażenie sal technologicznych jest zgodne ze standardami wymagań egzaminacyjnych w odniesieniu do etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.