• "Narodowe czytanie"

• "Narodowe czytanie" to ogólnopolska akcja mająca na celu popularyzację czytelnictwa i integrację poprzez wspólne przeżycie literackie. We wrześniu 2024 roku nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w to wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Uczniowie drugich i trzecich klas przedstawili na forum szkoły fragmenty "Kordiana" Juliusza Słowackiego, wcielając się w rolę znudzonego światem głównego bohatera, jego sługi Grzegorza, który próbuje rozbudzić w swoim panu chęć życia. Dziękujemy za zaangażowanie!

• Pedagog i psycholog

• Drodzy Uczniowie,

rozpoczynając nowy rok szkolny, otwieracie przed sobą drzwi do fascynującego świata wiedzy.

Życzymy Wam, aby ten rok był dla Was czasem:

• pełnym pozytywnych emocji i nowych doświadczeń
            • odkrywania pasji
            • zawierania przyjaźni
            • samorozwoju i budowania pewności siebie
            • kształtowania nowych umiejętności
            • odkrywania swoich talentów i zainteresowań
            • pełnym pozytywnej energii
            • ciekawości świata
            • wiary we własne siły

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania, ale także nowe szanse. Niech każdy dzień będzie dla Was czasem nauki i rozwoju. Znajdźcie również chwilę na odpoczynek i pasje. Życzymy Wam, abyście potrafili zmierzyć się z wszelkimi trudnościami, jakie mogą pojawiać się na drodze do osiągnięcia tego co sobie założyliście.
            Pamiętajcie, że każdy z Was jest wyjątkowy i ma wiele do zaoferowania światu. Drodzy uczniowie, mamy świadomość, że tkwi w Was być może jeszcze nieodkryty lecz ogromny potencjał. Wierzymy, że ten rok szkolny będzie dla Was czasem wielu sukcesów. Powodzenia!

Zapraszamy do zakładki "Pedagog i psycholog"