• Konkurs Wiedzy o Sejmie

• Dnia 8 grudnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prelekcji i Konkursie Wiedzy o Sejmie z inicjatywy posła Pana Piotra Kandyby pod patronatem Sejmu RP.  Po napisaniu testu uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w tym wydarzeniu. Było to cenne doświadczenie dla naszych reprezentantów.

• Mikołajki 2023

• Z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla uczniów na najlepsze mikołajkowe przebranie. Trzeba przyznać, że nasi uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, a przygotowane stroje były bardzo ciekawe i pomysłowe.

• Mikołajki Turniej Piłki Nożnej

• Mikołajki Turniej Piłki Nożnej w naszej szkole już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń. Nasi uczniowie stworzyli 6 drużyn i rozgrali IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Po bardzo emocjonującej i efektownej grze, drużyny zajęły następujące miejsca:

• I miejsce – Grube Ryby (Mariusz Cygan, Igor Cierniewski, Patryk Franczyk, Krzysztof Majewski, Krzysztof Kuba, Aleksander Dzidecki)
            • II miejsce – Podlasie Market (Mateusz Wichniewicz, Adam Margol, Jan Kacprzak, Paweł Pietraniak, Andrzej Urbanowicz, Grzegorz Dłubak, Kacper Kołakowski)
            • III miejsce  - 50 groszy (Jakub Bruździak, Filip Król, Fabian Wilk, Sebastian Tymoszuk, Jan Jędral, Jakub Kozłowski, Maciej Moryl)

Oczywiście nie mogło zabraknąć nagród indywidualnych:

• Najlepszy Strzelec - Mariusz Cygan z klasy 3 Th
            • Najlepszy Bramkarz – Antoni Kurzyński z klasy 2 Tż
            • Zawodnik Meczu – Fabian Wilk z klasy 1 B.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym sędziom: Mateuszowi Kanabusowi oraz Wojciechowi Kołodziejczykowi.

• Gminne Zawody Piłki Koszykowej

•  We wtorek 5 grudnia odbyły się Gminne Zawody Piłki Koszykowej. Nasza szkolna męska drużyna zajęła miejsce tuż za podium. Chłopaki - dziękujemy Wam za determinację, serducho i wolę walki!

• "Nasza oferta - Twoja decyzja"

• Dnia 05 grudnia 2023 r. uczennice klasy 5Tża wzięły udział w zorganizowanej przez SGGW w Warszawie VI  Konferencji „Nasza oferta – Twoja decyzja”. Studentki IV roku kierunku: Żywienie Człowieka i Ocena Żywności zaprezentowały w ramach 2 sesji: „Zdrowe odżywianie – ty też masz wpływ na nie” oraz „Więcej wiem, lepiej jem” zaprezentowały 6 prezentacji. Można było się z nich dowiedzieć m.in. o składnikach odżywczych i ich roli jaką pełnią w naszej diecie, żywności fast food, suplementacji diety czy dietach alternatywnych. Prelegentki zwracały uwagę na świadomy wybór produktów spożywczych, poprzez m.in. czytanie etykiet. Dla naszej młodzieży był to dobry czas na przypomnienie niektórych zagadnień żywieniowych oraz była to dobra powtórka przed czekającym egzaminem zawodowym.