• 𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣 𝐒𝐢𝐚𝐭𝐤𝐚𝐫𝐬𝐤𝐢 𝐳 𝐨𝐤𝐚𝐳𝐣𝐢 𝐃𝐧𝐢𝐚 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐤𝐚

• Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole został zorganizowany Turniej Siatkarski.

W turnieju wzięli udział uczniowie z 9. klas, tworząc drużyny, które rywalizowały w atmosferze fair play i sportowej pasji. Emocje sięgały zenitu, a wszyscy zawodnicy pokazali niezwykłą determinację i umiejętności. Gratulujemy wszystkim drużynom!

Klasyfikacja końcowa:

1. 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 – klasa 4 Tżb
            2. 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 – klasa 3 k
            3. 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 – klasa 2 Tż

Najlepszym zawodnikiem turnieju został 𝐎𝐥𝐞𝐤𝐬𝐚𝐧𝐝𝐫 𝐒𝐭𝐨𝐫𝐨𝐳𝐡𝐮𝐤 z klasy 1 B.

• Zwolnieni z Teorii

• Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły zostali finalistami Olimpiady Zwolnieni z Teorii. W tym roku Agnieszka, Gabrysia i Łukasz realizowali projekt społeczny, który nazwali – „Pierwsze śniadanie to moje wyzwanie”. Uczniowie przygotowali, a następnie przeprowadzili wśród rówieśników, ankiety dotyczące śniadań. Po opracowaniu wyników okazało się, że ponad połowa ankietowanych nie je pierwszego śniadania, a jeśli już jedzą, to są one bardzo monotonne i mało wartościowe. Wnioski te były inspiracją dla naszych działań i przedsięwzięć.  Zrodził się pomysł, który następnie szybko został wprowadzony w życie. Zespół zorganizował warsztaty, na których wspólnie sporządzano autorskie potrawy śniadaniowe, zachęcano do urozmaicenia tego posiłku i do sporządzania go własnoręcznie.

Uczniowie od listopada konsekwentnie planowali i realizowali kolejne działania, aby dziś móc świętować zakończenie i sukces swojego projektu podczas wielkiego finału X edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii. W trakcie uroczystości zapoznali się projektami realizowanymi przez ich rówieśników, wymienili doświadczenia i spostrzeżenia. To był dobry czas na znalezienie inspiracji do dalszych działań.

Gratulujemy oraz życzymy kolejnych kreatywnych pomysłów i oczywiści ich realizacji.