• Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

• Tuż przed feriami w naszej szkole odbył się szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.

Karolina Grabarczyk z klasy 4 Tża oraz Szymon Chodarz z klasy 1 pokonali rywali i zajęli I miejsce w swoich kategoriach. Na II miejscu uplasowali się Karolina Chotomska z klasy 4 Tża oraz Michał Królak z klasy 5 Tża. III miejsce zdobyli Oliwia Samoraj z klasy 4 Tżb oraz Mariusz Cygan z klasy 3 Th. Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach międzyszkolnych!

• Bal Maturalny 2024

• 13 stycznia 2024 r. na długo zapisze się w pamięci tegorocznych maturzystów ZS Nr 1 im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii.  W ten zimowy sobotni wieczór w ,,Gajóweczce” w maleńkiej miejscowości Regut odbył się bowiem tegoroczny bal maturalny.

Przedstawiciele klas podziękowali pani Dyrektor, wychowawcom, nauczycielom oraz kolegom i koleżankom za ostatnie pięć lat wspólnie spędzonych w murach szkoły. Zasłużone oklaski i podziękowania otrzymali także rodzice, którzy byli głównymi organizatorami maturalnego balu.

Życzenia maturzystom złożyła Członek Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego Pani Ewa Lubianiec oraz Dyrektor szkoły Pani Monika Ziółkowska, która oficjalnie otworzyła tegoroczną studniówkę. Chwilę po tym odbył się tradycyjny polonez.

Po części oficjalnej nadszedł czas na wspaniałą zabawę, trwającą do białego rana !