• Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni

• W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczcili Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni w sportowej rywalizacji.  W czasie zmagań drużyn reprezentujących poszczególne klasy pojawiło się dużo zabawy i emocji. Uczniowie musieli wykazać się zarówno sprawnością fizyczną, jak  i umiejętnościami zawodowymi.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce - klasa 1 Tżb

II miejsce - klasa 4 T

III miejsce - klasa 1ka

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

• Jak się wyróżnić? - spotkanie z przedstawicielem Wyższej Szkoły Bankowej.

• Uczniowie klas 4Ta i 3k uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. Zagadnienia poruszane na tych zajęciach dotyczyły wyzwań, z jakimi młodzi ludzie zmierzą się rozpoczynając studia czy wchodząc na rynek pracy. Tematem spotkania były:

• Rozmowa rekrutacyjna  - jak się wyróżnić?
            • Wystąpienia publiczne - jak się nie dać tremie?
          • Spotkanie hotelarzy z Danielem Koślą

• Dnia 9 października 2019 r. uczniowie kierunku technik hotelarstwa mieli okazję spotkać się i porozmawiać z panem Danielem Koślą – hotelarzem z pasją, praktykiem zajmującym się obecnie programami informatycznymi w hotelarstwie, który rozpoczął karierę jako asystent wykończenia grafiki w Quad Graphics firmie poligraficznej w USA , w Susex, Wisconsin, a także pracował na stanowiskach kierowniczych w hotelach Hilton w Warszawie i Cienkocienko w Ciechocinku oraz jako odpowiedzialny za PR w biurze podróży Octopus Adventure. Pan Daniel opowiedział młodzieży o swoich doświadczeniach podczas studiów i wchodzenia do zawodu w praktyczny sposób, odpowiadał również na zadane pytania. Podczas spotkania młodzież miała możliwość zapoznać się z programem informatycznym Opera stosowanym w renomowanych hotelach.